"Z okazji 50-lecia lotów w kosmos,
wszystkim kosmonautom i sympatykom
kosmosu życzę powodzenia"
Mirosław Hermaszewski
BIOGRAFIA GALERIA KONTAKT

Regulamin


Jak zapłacić?

W chwili obecnej dostępne są trzy sposoby, regulowania płatności:

1. Płatność przelewem - Prosimy o dokonanie przelewu (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) na podany w e-mailu numer rachunku w terminie 5 dni od złożenia zamówienia.
Przy tej formie płatności klient ponosi ryzyko zapłaty za towar, którego nie będziemy mogli sprowadzić, w takim przypadku kwota za niezrealizowaną część zamówienia będzie zwracana na konto klienta.

Nasz Numer konta:

MultiBank : 83 1140 2017 0000 4402 0531 1263
Adres: Active.pl – filia, Chmielna 32, 00-020 Warszawa

2. Przy odbiorze (odbiór osobisty-gotówka)
3. Przelew za pomocą PayU – przelewy elektroniczne.

Dostawa
Warunki dostawy i płatności obowiązują wyłącznie na terenie Polski. Póki co nie ma możliwości wysyłki artykułów za granicę. W tym temacie prosimy o kontakt na : sklep@hermaszewski.com
Termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych od momentu potwierdzenia. Uzależnione jest to od tego, czy dany produkt jest w magazynie, czy musi być sprowadzony. Czasami czas ten się wydłuża, jest to zależne od momentu kiedy Pan Mirosław Hermaszewski podpisze autorskie materiały takie jak książki czy zdjęcia z autografem lub dedykacją.
Koszty wysyłki – jeśli nie opisano inaczej na stronie produktu:

Odbiór osobisty:
Przedpłata na konto (PayU) – 0zł
Gotówka przy odbiorze – 0zł

Poczta Polska:
Przesyłka ekonomiczna do 1kg – 8zł
Paczka pocztowa ekonomiczna do 1kg – 13zł
Paczka pocztowa ekonomiczna do 10kg – 25zł

Kurier:
Przesyłka do 1kg standard – 35zł
Przesyłka do 10kg standard – 45zł

Zawsze będziemy się z Państwem kontaktować w przypadku niejasności aby każde zamówienie dotarło na czas i na miejsce!

Nasz kontakt pod adresem email sklep@hermaszewski.com jest do Państwa dyspozycji w godzinach 10:00-16:00 - od poniedziałku do piątku!
Jeżeli to możliwe, wszystkie zamówione artykuły przesłane zostaną Państwu w jednej paczce. Jeśli jednak zrealizowane zamówienie otrzymacie Państwo w więcej niż jednej paczce, wówczas płacicie Państwo tylko za jedną paczkę! Sklep HERMASZEWSKI.com ponosi także pełną odpowiedzialność za szkody powstałe w wyniku transportu. Jeżeli stwierdzą Państwo, że artykuł został uszkodzony, możecie zawsze zwrócić towar i ponownie złożyć zamówienie! Bardzo proszę zawsze sprawdzać stan przesyłki przy kurierze! Jeżeli paczka dotarła uszkodzona, lub po otworzeniu paczki stwierdzono fizyczne uszkodzenie zawartości powstałe podczas transportu, należy spisać przy kurierze protokół szkody. Wówczas po okazaniu protokołu wymieniamy towar na nowy. Jeżeli protokół nie został spisany i nie ma dowodu, że towar został uszkodzony podczas wysyłki można go jedynie reklamować. Zwrotu uszkodzonych towarów bez protokołu szkody nie przyjmujemy.

Bezpieczeństwo

Szyfrowane połączenia podczas dokonywania płatności zapewniają bezpieczeństwo przesyłanych danych. Jesteśmy partnerem godnym zaufania! Informujemy, że przysługuje Państwu, na indywidualny wniosek, prawo do kontroli swoich danych przetwarzanych przez naszą firmę. Zapewniamy, że traktujemy uzyskane od Państwa dane jako poufne i bierzemy na siebie odpowiedzialność za ich wykorzystanie zgodnie z przeznaczeniem.
Korzystając ze sklepu internetowego HERMASZEWSKI.com użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Neostar ® Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi przy ul. Giewont 38a, 92-116 Łódź na czas nieograniczony w celach promocyjnych i marketingowych. Podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dziennik Ustaw z dnia 29 października 1997 r. DZ.U.97.133.883. Oświadcza, że został(a) poinformowana(y) o przysługującym prawie wglądu w swoje dane i nanoszenia poprawek.
Gwarancja jakości
Sprzedającym jest firma Neostar ® Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi przy ul. Giewont 38a, 92-116 Łódź Ceny towarów oferowanych w katalogach podano w złotówkach. Uwzględniają one podatek VAT i cło. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Zwrot towaru

W ciągu 10 dni od momentu otrzymania przesyłki maja Państwo prawo zwrotu zakupionego, a nie używanego towaru. W przypadku reklamacji towaru oferowanego w katalogu jako komplet, należy odesłać całość. Zwrotowi podlega pełen zestaw. Jeśli coś rzeczywiście nie pasuje lub też się Państwu nie podoba, wówczas wystarczy zapakować daną rzecz w oryginalne opakowanie wraz z kopią rachunku, który otrzymaliście w paczce i odesłać na własny koszt na adres:

Active.pl – filia
Chmielna 32/25
00-020 Warszawa

Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT. Może ona zostać wystawiona osobom prowadzącym działalność gospodarczą oraz nie prowadzącym działalności gospodarczej na ich życzenie. Wówczas należy zgłosić nam chęć otrzymania faktury. Należy przesłać na adres firmy oświadczenie w którym zawarte będą dokładne dane firmy, dla której faktura ma zostać wystawiona, jej NIP oraz informacja, iż firma jest płatnikiem VAT, upoważnienie do wystawienia faktury bez podpisu wraz z adnotacją, że oświadczenie ważne jest bezterminowo lub na określony czas (należy podać ten okres).
Na wszystkie artykuły udzielamy Państwu gwarancji producenta oraz w miarę naszych możliwości pomagamy w sprawach reklamacyjnych. Jeśli towar zakupiony u nas ulegnie uszkodzeniu - przy właściwym użytkowaniu - należy przesłać go do nas wraz z rachunkiem lub jeżeli gwarancja jest typu Door-to-Door to prosimy o kontakt. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz ceny produktów nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt.
Zwracany towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z zawartością, a sam produkt nie będzie uszkodzony, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów ingerencji w opakowanie. Nie tyczy się to produktów podpisywanych własnoręcznie przez autora.

O zakupach

Dostępność

Na karcie produktu podajemy aktualny stan magazynowy. ( W przypadku towarów z niskim stanem magazynowym może się jednak zdarzyć, że w czasie pomiędzy złożeniem zamówienia, a jego realizacją towar zostanie sprzedany ). Towary które są w drodze od producenta, lub są czasowo niedostępne oznaczone są informacją: "dostępność na telefon".

Ceny

Wszystkie ceny towarów dostępnych w sklepie są cenami brutto ( tzn. zawierają podatek VAT ), nie zawierają one kosztów przesyłki i dodatkowych kosztów płatności za pobraniem.

Newsletter

Elektroniczna forma biuletynu. Za jego pomocą będziemy przesyłać informacje związane z produktami i promocjami.

Produkty

Wszelkie produkty w ofercie sklepu są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
Manufacturers


15,00zł
SKLEP
Categories
Quick Find
 
Use keywords to find the product you are looking for.
Advanced Search
Bestsellers